rodzinaFestyn Rodzinny

Dziesiątego września 2017 roku, w naszej szkole odbył się II Festyn Rodzinny. Jego przesłaniem, były słowa zawarte w piosence:

Żyjmy życiem, które zapamiętamy,

nie pozwólmy, by deszcz z chmur burzowych zgasił ogień,

który wyrzeźbił na świecących gwiazdach nasze imiona.

Umiejmy nie porzucać swego życia

i zawsze powracać do domu, nieważne, gdzie jesteśmy”.

Festyn był wspaniałą okazją do wspólnego spotkania i biesiadowania gości, nauczycieli, rodziców i uczniów. Do oglądania występów artystycznych uczniów i absolwentów naszej szkoły. Towarzyszyło mu wiele atrakcji i zabaw sportowych. Można było zakupić ciasto, napoje, słodycze, owoce, lody, chleb ze smalcem i ogórkiem oraz bardzo smaczne wyroby z grilla przygotowane przez rodziców i nauczycieli. Rodzice kupowali również prace artystyczne wykonane przez uczniów naszej szkoły.

W strefie zabaw przy stoliczkach, dzieci robiły zręcznościowy kubeczek, modelowały balonika, malowały twarz, robiły śmieszne zdjęcia z maskotką. Na większe szaleństwo decydowali się uczestnicy zabaw na trampolinie czy zamku wypełnionym powietrzem. Szkolni artyści zaprezentowali umiejętności wokalne, taneczne, literackie i gry na instrumentach. Na scenie pojawiały się również osoby, które w spontaniczny sposób tańczyły i śpiewały.

Spotkaniu towarzyszyła piękna pogoda, rodzinna atmosfera, liczni goście, sponsorzy i rodzice. Dziękujemy wszystkim za pomoc i uczestnictwo w zabawie. Do kolejnego spotkania!

Zapraszamy do galerii...

   Opracowała: p. Ewa Knyspel

Foto: p. Małgorzata Hofman