Wycieczka Warszawa - Wrocław

 

10 pażdziernika 2017 roku uczniowie z klasy IV i V uczestniczyli w niesamowitej wycieczce jednodniowej z Warszawy do Wrocławia. Organizatorem wycieczki było biuro podróży "Kaskada" z Sieradza. 

 

Uczniowie wyjechali busem do Warszawy  ( w tym czasie druga grupa z naszej szkoły pojechała do Wrocławia). W stolicy zwiedzali przepiękne komnaty na Zamku Królewskim. Podziwiali obrazy m. in. Jana Matejki. 

Następnie uczniowie udali się na lotnisko im. Fryderyka Chopina we Warszawie po to, aby wsiąść do samolotu i polecieć do Wrocławia. Zdecydowanie dla wszystkich uczestników ten punkt wycieczki był najciekawszy i niezapomniany. 

Po przylocie do Wrocławia, czekał na nas bus, którym przyjechała druga grupa z naszej szkoły.

Kolejnym punktem wycieczki, również atrakcyjnym była rozrywka w parku trampolin GoJump we Wrocławiu. Tam uczniowie skakali na trampolinach, zjeżdżali na pontonach, skakali do gąbkowego basenu, pokonywali różne przeszkody. Tak intensywne ćwiczenia spowodowały uczucie ogromnego głodu.  Dlatego ostatnim punktem wycieczki była wizyta w restauracji Mc Donald's. 

Najedzeni, zadowoleni i radośni wróciliśmy do domu. 

Zapraszamy do galerii...

Opracowała: p. Aneta Olbińska