Łap zimę

Udało się i złapaliśmy ją 18 stycznia 2018 roku w samo południe.

Zima była dla nas bardzo łaskawa. Pozwoliła ulepić bałwana, bawić się śnieżkami, zbudować mur obronny, toczyć kule śniegowe. Rzucaliśmy śnieżkami w górę, na odległość, do celu stałego, do celu ruchomego, którym była pani Ewa. Pani przeżyła i choć oblepiona śniegiem zachęcała nas do ulepienia bałwanów. Z tym  nie mieliśmy żadnych kłopotów. Śniegowe postacie stały na boisku szkolnym jeszcze kilka godzin.

Zadowoleni, dotlenieni, lekko przemoczeni wróciliśmy do klasy. Nikt się nie rozchorował i następnego dnia wszyscy wróciliśmy do szkoły.

Zachęcamy innych uczniów do zabaw na śniegu i dodawania zdjęć do szkolnej galerii „Łap zimę”. Do zobaczenia na stoku!

Zapraszamy do galerii...

                                                                         Opracowała: p. Ewa Knyspel i klasa 3