UROCZYSTOŚĆ PASOWANIA NA CZYTELNIKA UCZNIÓW KLASY IA I IB.  

            Dnia 06.04.2018 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość pasowania na czytelnika uczniów klasy IA i IB.Dzieci najpierw obejrzały przedstawienie pt. ,,Smutna królewna Petronela” przygotowane przez uczniów klasy V i VI.

Następnie odbyła się rozmowa z pierwszakami dotycząca zasad korzystania z książek. Kulminacyjnym punktem uroczystości był moment pasowania na czytelnika, a następnie wręczenie pamiątkowych dyplomów i książeczek. Potem nowi czytelnicy udali się z wychowawcami i nauczycielem bibliotekarzem do biblioteki szkolnej, gdzie zapoznali się z regulaminem wypożyczeń, zwiedzili bibliotekę, a następnie wypożyczyli swoje pierwsze książki. Nie zabrakło też oczywiście pamiątkowych zdjęć.

Zapraszamy do galerii...

                                       Opracowała: p. Barbara Bilska