20160426 151349Dnia 26.04.2016r. pojechaliśmy na wycieczkę do Warszawy. Gdy dotarliśmy na miejsce zwiedziliśmy Łazienki Królewskie. Podzieleni na dwie grupy poznaliśmy trochę historii i zobaczyliśmy piękne ogrody. Później na nogach udaliśmy się do stacji metra. Podróż tym środkiem transportu dla wielu byłą wielkim przeżyciem, choć trwała bardzo krótko. Po wyjściu z metra udaliśmy się do centrum handlowego „Złote Tarasy”. Mieliśmy tam czas aby coś zjeść i pochodzić po sklepach. Potem poszliśmy do Teatru Roma na spektakl pt. „ Mamma Mia!”. 

Przedstawienie w reżyserii Wojciecha Kępczyńskiego tryska radością i humorem, a jego tempo i klimat zapowiada już uwertura z tańczącym na lotnisku zespołem artystów, czy samolotem z… gigantycznym napisem „Mamma Mia!”. Entuzjazm i rozmarzenie udzieliły się nam wszystkim – już od samego początku. Musical wywarł na nas wielkie wrażenie. Aktorzy otrzymali burzliwe oklaski, a nawet owacje na stojąco. 

Zapraszamy do galerii

 Opracowała: Joanna Szczepaniak