DSCN608631 maja 2016 roku w naszej szkole odbył się Dzień Języków Obcych. Z tej okazji uczniowie wraz z paniami od języka angielskiego i niemieckiego przygotowali dwa przedstawienia. Występujący wcielili się w postacie z dwóch baśni braci Grimm. W języku angielskim wystawiono bajkę pt. ,,Królewna Śnieżka”, a w języku niemieckim ,,Kopciuszka”. Organizatorzy zadbali o najmniejsze szczegóły, a scenografia była cały czas zmieniana. Aktorzy wykazali się wielkim talentem. Wcielili się doskonale w odgrywane rolę.

Nie przeszkadzało im nawet to, że mówią w obcym języku. A mówili wspaniale! Tego dnia mieliśmy okazję nie tylko przenieść się do cudownego świata baśni, ale również mogliśmy zobaczyć, że nauka języków nie musi być nudna. Wystarczy tylko wyobraźnia! Ten dzień z pewnością pozostanie w pamięci uczniów naszej szkoły, a niektórych z pewnością zmobilizuje do nauki języka niemieckiego i angielskiego.

Zapraszamy do galerii.

Opracowała:

 Anita Krotowska