CAM003871

Pod koniec roku szkolnego 2015/2016 podsumowaliśmy naszą klasową aktywność. Przez cały rok uczniowie zbierali zielone, pomarańczowe i czerwone kółeczka. Rysowali je na ostatniej stronie zeszytu korespondencji. Zielone to pochwały, pomarańczowe – ostrzeżenia, a czerwone to zakazy.

W podsumowaniu jedno czerwone zabierało jedno zielone, a dwa pomarańczowe zabierały jedno zielone.  Zwyciężyli ci, którzy mieli najwięcej zielonych kółeczek.

 Do grona zwycięzców należą: Krystian Jasiak, Krzysztof Łodo, Julia Staszek, Aleksandra Gęszczak.  Wyróżnieni uczniowie otrzymali klasowe dyplomy i słodkie nagrody od wychowawczyni oraz liczne brawa od swoich kolegów.

 

Kolorowe kółeczka wzmocnią aktywność zwycięzców i zachęcą innych do lepszej pracy w przyszłym roku szkolnym.

CAM003881

CAM003892

Opracowała: Ewa Knyspel