W Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole odbył się koncert życzeń.

Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: nauczyciele emeryci, ks. proboszcz, przewodniczący Rady Rodziców oraz przedstawiciele Rady Gminy. Podczas imprezy każdy nauczyciel oraz pracownik mógł wysłuchać indywidualne życzenia, do których była dołączona niespodzianka w postaci piosenki czy tańca.

Nauczycielom i naszym gościom bardzo podobało się wykonanie piosenek przez naszych szkolnych wokalistów: Patrycja Chudzik, Aleksandra Halamus, Olga Tomaszewska, Luiza Dybka, Adrianna Brzęczek, Sonia Adamska, Kinga Łodo, Mateusz Chlebicz, a także uczniów z klasy III, IV I V SP oraz chóru. Niesamowity zachwyt wywołał taniec w wykonaniu Oliwii Saganowskiej i Kacpra Kuliga oraz Pauliny Paproty i Patryka Gawrona. Dodatkową atrakcją był układ taneczny, który przygotowały uczennice z klasy V i VI. W czasie imprezy, w przerwach między występami, publiczność rozbawiali Dominik Niciejewski i Patryk Gawron, przedstwiając słowne skecze dotyczące szkoły.

W poniedziałek 17. 10. 2016 r. koncert życzeń odbył się po raz drugi. Wszyscy uczniowie mogli zobaczyć zdolności wokalne, taneczne i aktorskie swoich kolegów. Publiczności również bardzo spodobał się taniec naszych młodszych uczniów. Niestety uczniowie nie mogli podziwiać tańca w wykonaniu Pauliny i Patryka. Na pocieszenie dodamy, że Paulina obiecała, że niebawem zatańczy dla społeczności szkolnej ze swoim tanecznym partnerem, z którym odnosi światowe sukcesy. Widzowie nagrodzili występujących gromkimi brawami prosząc o bis piosenki "Spełniaj marzenia". Po ponownym wykonaniu piosenki na życzenie wszyscy udali się na przerwę.

Zapraszamy do galerii.

Opracowały: p. A. Polanowska i A. Olbińska

Piosenka na bis - Otwórz film