07 października 2016r. klasa I i III uczestniczyła w wycieczce do Lutomierska i Łodzi.

   W Lutomiersku w  CERAMILANDII uczniowie najpierw zapoznali się z technologią produkcji ceramiki, podziwiali wystawę , a następnie wzięli czynny udział w warsztatach ceramicznych – malowali gliniane figurki. Potem przyszedł czas na zabawę w Parku Rozrywki!!!

Kolejnym punktem wycieczki była fantastyczna wystawa budowli z klocków LEGO, znajdująca się w Galerii Sukcesja W Łodzi. Największe wrażenia dostarczyły postacie  Roberta Lewandowskiego i Marcina Gortata oraz ogromny Titanic. Wiele radości sprawiła uczniom również sala zabaw klockami LEGO!

Po posiłku w McDonald s poszliśmy do kina na super śmieszną bajkę „Sekretne życie zwierzaków domowych”. 

Zapraszamy do galerii...

Opracowanie i foto: p. Magdalena Przybylska